درباره ما

 
درباره ژئو پی

شرکت ژئوپی بر اساس این ایده تأسیس شد که در منطقه پارس جنوبی فقدان آزمایشگاهی با صلاحیت بالا جهت کالیبراسیون ابزار دقیق مورداستفاده در راه اندازی و نگهداری پتروشیمی‌های این منطقه احساس می‌شد و ما کار را با قدرت شروع کردیم و به مرور دیگران نیز به ما اضافه شدند.
شرکت ژئوپی از طریق راه حل های نوآورانه و تیم تخصصی خود و استفاده از تجهیزات مدرن و به روز باعث شد تا در همان ابتدای کار مشتریان به نام و بزرگی را به خود جذب کند ولی ما به این مقدار بسنده نکردیم و هر ساله تجهیزات خود را با جدید ترین استانداردهای روز دنیا به روز رسانی میکنیم .

 0 
تاسیس
 0 
تعداد کارمندان
 0 +
تعداد مشتریان
 0 K+
در فضای مجازی
داستان ژئو پی

شرکت ژئوپی بر اساس این ایده تأسیس شد که خدمات پس از فروش به عنوان منبع قابل توجهی از تمایز رقابتی ، درآمد ، سود و وفاداری مشتری عمل می کند.

شرکت ژئو پی از طریق راه حل های نوآورانه و تیم اختصاصی خود ، تولید کنندگان برجسته جهان را قادر می سازد تا از انتظارات مشتریان خود فراتر روند ، در حالی که به طور همزمان درآمد و سود را بهبود می بخشد. ما در شرکت ژئو پی فقط به محصولات پایبند نیستیم. ما متعهد هستیم که به شرکت ها کمک کنیم زندگی مشتریان خود را ساده و در عین حال ارزش تجاری قابل توجهی نیز ارائه دهند.

تماس با ما
 
 
 
ارزش های ما
موفقیت مشتری

ما اطمینان می دهیم که موفقیت مشتری همیشه اولویت شماره یک است.

همیشه روبه جلو

می دانیم که موفقیت به معنای پیشی گرفتن از رقابت است.

چشم انداز جهانی

ما به عنوان یک شرکت جهانی عمل می کنیم و همیشه و در هر کجا که مشتری هستیم نزدیک آنها هستیم.

با ژئو پی متفاوت باشید

ما با احساس مسئولیتی که بر عهده داریم، نتایج برتر را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

انصاف و احترام

ما به صحبت های مشتریان خود گوش می دهیم ، به آنها احترام می گذاریم از هر نظر آنها و مسئولیت اقدامات خود را به عهده می گیریم ، و به آنها عمل می كنیم